Позвоните нам +48 81 50 20 883 или написать loox@thermopile.pl

SOFT SHELL

THERMO SHELL Серия 10000 Для самых требовательных
Материал XXI века. Теплый, непромокаемый, при этом легкий и дышащий.

флисовая ткань

Thermo Pile Серия 100, 200, 300
продвинутые технологии
Серия высококачественных полярных материалов для различного

BUBBLE VELBOA

Minky - Самое ценное сенсорный
Оригинальный, очень мягкий полар. Идеален для создания неповторимых продуктов,

THERMO SHELL

Теплый, непромокаемый и при этом легкий и дышащий – таковы свойства Thermo Shell, материала XXI века. Эластичность,

SOFT SHELL 2D

Трикотаж Soft Shell 2D — это ответ на потребности клиентов, которым не требуется мембрана. Двухслойная ткань,

SOFT SHELL 3D

мембрана и водонепроницаемая отделка
Трикотаж Soft Shell 3D, как следует из названия, состоит из трех слоев:

SUPER CRYSTAL

Трикотаж, производящий фурор на Западе, чрезвычайно мягкий на ощупь, растягивается в 4-х направлениях (four-way…

PRINT SIDE

Как известно, ткани типа флис не допускают высокотемпературной обработки. Print Side — это флис весом 180 г/м².

Previous Next
1 2 3 4 5 6 7 8

НАШЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ

РУНА ДЛЯ СПЕЦИАЛЬНЫХ ЗАДАЧ

Высокое качество, специализированные материалы для производства спецодежды, на улице, и многое другое. Мы приглашаем Вас ознакомиться с предлагаемыми материалами.

SUPER CRYSTAL


SUPER CRYSTAL

SUPER CRYSTAL

MATERIAŁY DO SUBLIMACJI


трикотаж для печати

THERMO SHELL SOFT SHELL 2D SOFT SHELL 3D SUPER CRYSTAL PRINT SIDE

Materiał, jakim jest polar, posiada wiele wariantów związanych z gramaturą, składem oraz parametrami materiału. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest polar Minky. Hurtownia Loox oferuje Państwu jeden z najmilszych polarów Minky – Bubble Velboa.

W artykule podpowiadamy, czym jest polar Minky. Napiszemy o jego walorach oraz cechach charakterystycznych.

Hurtownia Loox informuje – czym jest polar Minky?

Minky to materiał polarowy wykonany z włókien poliestrowych. Mimo że jest to tkanina sztuczna, zyskała ona ogromną sławę i została doceniona przez miliony. Gros osób uwielbia ją dzięki niezwykle miłej, delikatnej i przyjemnej fakturze, która powoduje, że Milky jest jednym z przyjemniejszych materiałów na świecie.

Poza tym materiał polar Minky odznacza się konstrukcją włókien, które umożliwiają materiałowi oddychanie, dzięki czemu nie odparza i nie powoduje nadmiernego pocenia. Dzieki elastyczności włókien oraz szybkiemu schnięciu materiał zapewnia sporą funkcjonalność i łatwość dopasowywania się do różnorodnych warunków eksploatacyjnych.

Dlaczego polar Minky jest tak miękki?

Miękkość polaru Minky to efekt nowoczesnego procesu produkcyjnego oraz zaawansowanych technologii. Miękkość Minky związana jest głównie z niezwykle cienkimi włóknami materiału polarowego – włókna te są nawet kilkadziesiąt razy cieńsze od ludzkiego włosa, a także o wiele cieńsze od włókien bawełny, wełny i innych materiałów naturalnych. To właśnie ta niezwykła miękkość oraz delikatność sprawiają, że polar Minky doskonale sprawdza się do produkcji zabawek, kocyków i ubranek dla najmłodszych.

Eksploatacja polaru Minky

Oryginalny, oferowany przez naszą hurtownię polar Minky odznacza się dużą wytrzymałością mechaniczną i przy prawidłowej eksploatacji bez problemu wytrzyma 3 lata regularnego używania. Do zalet tego typu polaru możemy zaliczyć brak konieczności prasowania – rodzice zapewne docenią ten fakt w przypadku dziecięcych kocyków i ubranek. Dzięki dużej elastyczności materiału Minky, jest on używany do produkcji zabawek i różnorodnych materiałowych akcesoriów dla dzieci, jak np. kominy na szyję, czy czapki.

Polar Minky Bubble Velboa od hurtowni Loox to gwarancja satysfakcji

Warto nadmienić, że oferowany przez naszą hurtownię polar Minky Bubble Velboa został wyprodukowany w odpowiednio grubej gramaturze. Dzięki temu umożliwia zachowanie optymalnej izolacji termicznej i skutecznie chroni przed chłodem. Poza tym wypustki powietrzne wewnątrz konstrukcji zapewniają ochronę przed wiatrem. Polar Minky Bubble Velboa zapobiega przegrzewaniu i gwarantuje odpowiedni komfort termiczny.

Dzianina Bubble Velboa wykonana została w strukturze 3D, zapewniając możliwie małą wagę materiału, przy jednoczesnym wpływaniu na jej puszystość i miękkość. Zachęcamy Państwa do sprawdzenia bogatej palety kolorów polaru Minky znajdującego się w naszej ofercie. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i zapoznania się ze szczegółami naszego asortymentu.